DTE logo

Lineárna technika

 

Lineárne vedenia, vozíky, guličkové skrutky, ložiská DTE majú porovnateľnú kvalitu ako popredné veľké značky a konkurenti, no ponúkajú cenovo dostupné riešenie pre každého, či už ide o hobby použitie alebo výrobu špeciálnych strojov.

DTE Lineáris vezetékek és kocsik

DTE lineárne vedenie a vozíky

Oblasť použitia štandardného lineárneho vedenia a lineárneho vozíka je predovšetkým prostredím, kde prevládajú lineárne pohyby, kde precízne polohovanie nie je nevyhnutne dôležité. Vynikajúci výber v porovnaní cena/kvalita na všeobecné použitie. DTE je kompatibilný s lineárnymi vedeniami Hiwin a lineárnymi vozíkmi. Takmer 1 700 lineárnych vozíkov DTE a viac ako 1 500 metrov lineárnych vedení DTE je dostupných na sklade. 


Použitie

55%
VŠEOBECNÉ
PRIEMYSELNÉ
DTE orsóvégcsapágyak

DTE ložiskové domce

Štandardné ložiskové domce na konci guličkovej skrutky poskytujú ľahko montovateľné riešenie pre guličkové skrutky na uchytenie. Výrobok obsahuje ložisko čínskej značky C&U, ochrana proti korózii je dosiahnutá černením. Konce skrutiek musia byť vždy opracované podľa typu a veľkosti ložiska.


Použitie

75%
VŠEOBECNÉ
PRIEMYSELNÉ
DTE golyósorsók és anyák

DTE guličkové skrutky a matice

Vyvinuté pre tých, ktorí hľadajú predovšetkým diely na nepriemyselné použitie. Jeho presnosť a dokonalý chod sú samozrejme rovnaké ako skrutky pre priemyselné využitie, líšia sa však životnosťou. Guličková skrutka DTE je zaradená do triedy presnosti C7 a je možné ju zvoliť pre všeobecné použitie guličkovú maticu SFU alebo maticu SFS so zvýšenou ochranou voči nečistotám.


Použitie

52%
VŠEOBECNÉ
PRIEMYSELNÉ
DTE körtengelyek és csapágyak

DTE vodiace tyče s kruhovým prierezom a ložiská

Podľa očakávania fungujú u viac ako 700 zákazníkov doma aj v zahraničí. Guličkové ložiská môžu byť nahradené ložiskami väčšiny popredných značiek v súlade s európskymi alebo ázijskými normami. Našim zákazníkom môžeme poskytnúť širokú škálu produktov, či už sú to guličkové puzdrá, ložiská s prírubou alebo púzdrom, verzie z nehrdzavejúcej ocele, hriadele s vedením alebo kompatibilné otvorené ložiská.


Použitie

90%
VŠEOBECNÉ
PRIEMYSELNÉ

...

Vyskúšajte naše produkty!

Hľadajte produkty DTE na našom e-shope.


email

Pošlite nám správu!

Pošlite svoju otázku na adresu dte@powerbelt.sk a naši kolegovia sa Vám čoskoro ozvú s odpoveďou.

telefon

Požiadajte o spätné volanie!

Naši kolegovia vás budú kontaktovať do 3 pracovných dní na uvedenom telefónnom čísle..