DTE logo

Hadice a ich príslušenstvo

 

Sortiment hadíc a hadicových spôn sme zostavili na základe spätnej väzby od zákazníkov a súčasných potrieb trhu. Disponujeme veľkými skladovými zásobami priemyselných hadíc a spôn pre širokú škálu použitia.

DTE PVC tömlők ipar mezőgazdaság autóipar élelmiszeripar általános

DTE PVC hadice

Hadice DTE sa vyrábajú v najmodernejších európskych výrobných závodoch, preto zaručujú  spoľahlivú kvalitu produktov. Hadice sú vhodné pre dopravu širokej škály materiálov v rozsahu nízkeho a stredného tlaku. Zároveň naše hadice na báze PVC a iných plastov spĺňajú rozsiahle spektrum priemyselných a poľnohospodárskych potrieb.


Oblasť používania poľnohospodárstvo, automobilový, nábytkársky, potravinársky priemysel, výroba plastov a skla, vodohospodárstvo

98%
VŠEOBECNÁ
PRIEMYSELNÁ
DTE gumitömlők ipar mezőgazdaság autóipar élelmiszeripar általános gyógyszeripar

DTE gumené hadice

Naše gumené hadice DTE sa vyrábajú v najmodernejších európskych výrobných závodoch, takto vieme zaručiť  spoľahlivú a stabilnú kvalitu. Gumené hadice spĺňajú širokú škálu priemyselných a poľnohospodárskych požiadaviek. Sú vhodné pre dopravu rôznych materiálov v rozsahu nízkeho a stredného tlaku.


Oblasť používania poľnohospodárstvo, automobilový, nábytkársky, potravinársky priemysel, výroba plastov a skla, vodohospodárstvo, farmaceutický priemysel, výroba gumy a oleja, mlyny

98%
VŠEOBECNÁ
PRIEMSELNÁ
DTE szivacsgolyók ipar mezőgazdaság gyógyszeripar

DTE hubky pre sanitáciu

Základný nástroj na čistenie hadíc. Vďaka otvorenej bunkovej štruktúre je údržba hadíc rýchla a jednoduchá. Pravidelné používanie hubky predlžuje životnosť hadice.


Oblasť používania priemysel, poľnohospodárstvo, farmaceutický priemysel, výroba oleja

98%
VŠEOBECNÁ
PRIEMYSELNÁ
DTE bilincsek mezőgazdaság általános ipar autóipar élelmiszeripar általános gyógyszeripar

DTE hadicové spony

Hadicové spony sa používajú na upevnenie hadíc k daným koncovkám. V závislosti od typu sú určené najmä na poľnohospodárske, záhradnícke a všeobecné použitie. Okrem klasických 9 mm a 12 mm hadicových spôn sú k dispozícii aj menšie spony určené predovšetkým na upínanie palivových hadíc a silnejšie metrické skrutkové prevedenia odporúčané na upevnenie hrubostenných a sacích hadíc..


Oblasť používania poľnohospodárstvo, automobilový, nábytkársky, potravinársky priemysel, výroba plastov a skla, vodohospodárstvo, farmaceutický priemysel, výroba gumy a oleja, mlyny

65%
VŠEOBECNÁ
PRIEMYSELNÁ

...

Vyskúšajte naše produkty!

Hľadajte naše DTE produkty v našom webshope.


email

Pošlite nám správu!

Pošlite svoju otázku na adresu dte@powerbelt.sk a naši kolegovia sa Vám čoskoro ozvú s odpoveďou.

telefon

Požiadajte o spätné volanie!

Naši kolegovia vás budú kontaktovať do 3 pracovných dní na uvedenom telefónnom čísle..