PUR nasávacia-tlaková hadica s oceľovou špirálou

Všeobecné informácie

Farba: priesvitná
Tepluvzdornosť: -10 °C - +60 °C
Vlastnosti:
Duša: priesvitný hladký oderuvzdorný povrch, flexibilný PU
Výstuž: oceľová špirála
Obal:  priesvitný oderuvzdorný PU

Podrobný popis

PUR nasávacie-tlakové potravinárske hadice sú určené na dopravu a nasávacie úlohy produktov a tekutín (mastné tekutiny, krmivo pre zver, sypké materiály, cukor, múka). Hadicu vystužuje špirála z ocele.

Videá

Predstavenie výrobcu

Merlett Tecnoplastic S.p.A.

Fabrika Merlett je jedným z európskych vedúcich značiek na trhu flexibilných PVC hadíc pre technické, priemyselné, stavebnícke a potravinárske odvetvia. Výroba v Taliansku skupiny Merlett obsahuje tieto produkty: odsávacie hadice (s pevnou PVC, medenou alebo oceľovou špirálou), hadice s textilnou výstužou (polyester vláknom), nasávacie-tlakové hadice, Armorvin, Superflex a Vacupress hadice s používaním rôznych materiálov a technológií (PVC, polyuretán, termoplastická guma, polyetilén, EVA).

Podpora

Opýtať sa na produkt.

V prípade otázok kontaktujte kolegov:

Máte otázku? Opýtajte sa nás!

Naši kolegovia Vám čoskoro pošlú odpoveď.

Polia označené *-ou sú povinné

V prípade zakúpenia kompletného systému sa počas montáže vždy uistite o kompatibilite a správneho pospájania produktov. Rôzne výrobné odchýlky komponentov môžu obmedziť ich uvedenie do prevádzky! Priemyselné hadice viete objednať v minimálnej dĺžke 1 bežný meter alebo jeho násobky!
Číslo artiklu Pomenovanie Vnútorný / vonkajší priemer Prevádzkový tlak Vákuové
zaťaženie
Prevedenie Poznámka Predajná cena
57.020.146 PU nasávacia-tlaková hadica 020/028mm 12bar 8,0MVO 30 bm ARMORVIN PU PHF oceľová špirála Prosím zaregistrujte/prihláste sa
57.025.147 PU nasávacia-tlaková hadica 025/033mm 5bar 8,0MVO 30 bm ARMORVIN PU PHF oceľová špirála Prosím zaregistrujte/prihláste sa

Podpora

Opýtať sa na produkt.

V prípade otázok kontaktujte kolegov:

Máte otázku? Opýtajte sa nás!

Naši kolegovia Vám čoskoro pošlú odpoveď.

Polia označené *-ou sú povinné