Polyetylénová odsávacia hadica

Všeobecné informácie

Farba: Priesvitná / biela
Teplovzdornosť: -35°C - +80°C
Vlastnosti:
Materiál: Špeciálny polyetilén
Vystuženie: Oceľová špirála

 

Polietilén elszívó tömlő

Podrobný popis

Flexibilná polyetilénová hadica na odsávanie plynu a prachu vhodná do potravinárskeho a farmaceutického priemyslu. Hadica má FDA certifikát a disponuje veľmi dobrým odporom voči rôznym chemickým materiálom.

Videá

Predstavenie výrobcu

Skupina NORRES

Spoločnosť NORRES bola založená v roku 1889 a má viac ako 125 rokov odborných skúseností a viac ako 20 patentov a chránených dizajnov.

NORRES je globálny hráč a popredný výrobca technických hadíc a hadicových systémov: vyysoko odolné proti opotrebeniu, polyuretánové hadice Pre-PUR®, sacie a dodávkové hadice PVC, TPE, PE, EVA, silikón, vysokoteplotné hadice (do 1100 ° C), elektricky vodivé a K dispozícii sú antistatické hadice alebo dokonca izolačné hadice, konektory a príslušenstvo. Okrem prispôsobených riešení je k dispozícii množstvo certifikovaných produktov (napr. Smernica ATEX, smernice EÚ, súlad s normami FDA, schválenia UL). Najbežnejšie rodiny hadíc: AIRDUC, PROTAPE, NORPLAST, TIMBERDUC

Podpora

Opýtať sa na produkt.

V prípade otázok kontaktujte kolegov:

Máte otázku? Opýtajte sa nás!

Naši kolegovia Vám čoskoro pošlú odpoveď.

Polia označené *-ou sú povinné

V prípade zakúpenia kompletného systému sa počas montáže vždy uistite o kompatibilite a správneho pospájania produktov. Rôzne výrobné odchýlky komponentov môžu obmedziť ich uvedenie do prevádzky! Priemyselné hadice viete objednať v minimálnej dĺžke 1 bežný meter alebo jeho násobky!
Číslo artiklu Pomenovanie Vnútorný / vonkajší priemer Prevádzkový tlak Poznámka Prevedenie Náhradný produkt Predajná cena

Posledná skupina produktov

Podpora

Opýtať sa na produkt.

V prípade otázok kontaktujte kolegov:

Máte otázku? Opýtajte sa nás!

Naši kolegovia Vám čoskoro pošlú odpoveď.

Polia označené *-ou sú povinné