Hliníkové profily a Armendus hliníkové konzolové systémy

Všeobecné informácie

Spoločnosť Armendus so svojím profesionálnym tímom navrhuje rôzne systémy ramien a riadiace systémy, ktoré vynikajú svojou modernou konštrukciou, odolnosťou, bezpečnosťou a jednoduchým používaním.
Vďaka týmto vlastnostiam výrobkov spoločnosť Armendus predstihuje svojich konkurentov na trhu, pričom jej tím pozorne sleduje výrobný proces od prvého momentu cez použité suroviny až po konečnú fázu. V spolupráci s akreditovanými laboratóriami vykonávajú špecifické testy a analýzy pred tým, ako je akýkoľvek výrobok dodaný zákazníkovi, čím zaručujú, že spĺňa medzinárodné normy.

Ponúkame Vám hliníkové profily Alusic AC, BH és IM- Line, ktoré sú kompatibilné k profilom MiniTec, Bosch a ITEM.  Skladom na centrále máme profily s rozmermi: 45x45 /90x90/ 90x180 / 30x30 /30x60/ 45x45 / 45x90 / 90x90/ 20x20 / 40x40 / 40x80 / 80x80. Štandardé dodacie dĺžky sú od 0,1 do 6 metra. V našej ponuke si nájdete aj široký sortiment príslušenstva a spojovacích prvkov. Oblasti používania: pomocou hliníkových profilov viete vytvoriť pracovné stoly, police, regálové systémy, ochranné ploty, dopravníkové systémy, konštrukcie pre priemyselné stroje alebo špeciálne konštrukcie na mieru. Hliníkové profily režeme podľa požiadaviek klienta na základe technického výkresu a k profilom zabezpečujeme aj spojovací materiál.

https://www.alusic.com/en/

Podpora

Opýtať sa na produkt.

V prípade otázok kontaktujte kolegov:

Máte otázku? Opýtajte sa nás!

Naši kolegovia Vám čoskoro pošlú odpoveď.

Polia označené *-ou sú povinné

Podpora

Opýtať sa na produkt.

V prípade otázok kontaktujte kolegov:

Máte otázku? Opýtajte sa nás!

Naši kolegovia Vám čoskoro pošlú odpoveď.

Polia označené *-ou sú povinné