2020-11-20
Power Belt, naša RIViéra!

Nech ide o jednoduché alebo komplikovanejšie technické riešenie, náši kolegovia sú vždy pripravení. Záruka dodania toho správneho produktu je garantovaná 70 ročnou skúsenosťou nášho talianského výrobcu RIV a odbornosťou našich kolegov.  

Našu rozsiahlu ponuku sme rozšírili o viaceré produktové skupiny, ktoré Vám teraz detailnejšie predstavujeme. Položky, ktoré nedržíme skladom Vám vieme zabezpečiť s krátkym dodacím časom. 

To platí pre celý sortiment spoločnosti RIV.

 

RIV produkty

Guľové ventily

Sú určené na prenášanie stlačeného vzduchu, rôznych kvapalín alebo plynu. Ponúkame ich s viacerýmí typmi závitov, rôznymi ovládacími riešeniami (páky, krídlová rukoväť) a sú perfektné pre nižšie a vyššie prevádzkové tlaky.


ĎALEJ NA PRODUKT

Záhradné ventily

Sú to produkty v rôznych prevedeniach pre priemyselné, poľnohospodárske a záhradné účely. Dostupné sú z rôznych materiálov, pre širokú škálu prevádzkových tlakov a niektoré typy sú odolné aj voči mrazu. 


ĎALEJ NA PRODUKT

Uzatváracie ventily

Tieto produkty odporúčame na rôzne priemyselné aplikácie. Na objednávku sú dostupné aj v iných prevedeniach (s pákou, motorom).


ĎALEJ NA PRODUKT

Sacie sitko, sací kôš

Tieto produkty sú výborné pre odpčerpávanie vody resp. iných kvapalín. Sacie sitko sa používa ako ochrana proti nasávaniu väčších nečistôt a štrku. Sací kôš zabraňuje spätnému toku. Ďalšie prevedenia sú dostupné na základe dopytu.


ĎALEJ NA PRODUKT

Spätný ventil

Hlavnou úlohou spätného ventilu je prepúšťanie prietoku len jedným smerom. Podľa normy ISO 228/1 je vyrábaný s pružinou z nerezovej ocele a plastovým tanierom. 

 
 

ĎALEJ NA PRODUKTMáte otázku?

Viac informácií o vyššie uvedených produktoch získate na adrese 
powerbelt@powerbelt.sk alebo telefónnom čísle +421 31 550 3995.

Obráťte sa nás s dôverou!