ProduktyProdukty

Registrácia firmy zo SlovenskaRegistrácia firmy zo Slovenska

Prosím, vyberte si z dvoch, nižšie uvedených spôsobov registrácie.
Typ registrácie ovplyvňuje chod webshopu.

Vážený používateľ,

Vítame Vás ne stránke spoločnosti Power Belt s.r.o. Prostredníctvom Vašej registrácie Vám bude umožnené používanie nášho webshopu cez internet. Cez webshop si môžete jednoducho pripraviť Vašu objednávku a poslať ju smerom k nám. Vedľa zoznamu produktov sú uvedné ceny pre Vás a môžete si overiť aj aktuálne skladové zásoby pomocou ikonov. V nastaveniach si môžete zadať viac fakturačných adries a adries dodávania tovaru. Máte možnosť aktivovať predošlé objednávky a poslať ich ako nové objednávky.   

Prosím, prečítajte si naše vyhlásenie o bezpečnosti údajov a podmienky objednávky resp. dodávania tovaru. Zaregistrovaním sa na našu stránku súhlasíte s obsahom vyššie uvedených dokumentov.

Naša spoločnosť zaručuje bezpečnosť Vašich firemných údajov, ktoré sa k žiadnej tretej strane nedostanú. 

Po registrácií Vám doručíme list s predmetom "Potvrdenie registrácie". V tomto liste sa nachádza link na kliknutie, cez ktorý viete potrvdiť Vašu žiadosť o registráciu. Ak sme si istý, že požiadavku o registráciu ste spustili Vy, posielame Vám e-mail so vstupnými údajmi na našu stránku. Predmetom správy bude "Identifikátory webshopu Power Belt". Tieto kroky sú potrebné pre bezpečnosť Vašich firemných údajov.

Ďakujeme Vašu registráciu!

Prosím, zadajte požadované údaje!

Webstránka

Údaje kontaktnej osoby

Fakturačné údaje spoločnosti

Prečítal som, rozumiem a súhlasím so Všeobecnými obchodnými podmienkami a spracovaním a uchovaním osobných údajov spoločnosťou Power Belt, ktoré budú spracované v súlade so zákonom.

Vyznačením prázdneho štvorčeka udeľujem dobrovoľný súhlas v zmysle zákona o ochrane osobných údajov spoločnosti Power Belt pohonné mechanizmy s.r.o. na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mailová adresa za účelom pravidelného zasielania newslettra. Súhlas poskytujem na obdobie 5 rokov, pokiaľ ho neodvolám alebo jeho platnosť nepredĺžim. Vyhlasujem, že ma prevádzkovateľ oboznámil s mojimi právami ustanovenými zákonom o ochrane osobných údajov.

Zadanie všetkých údajov je povinné.
Na zvolenú email-vú adresu Vám prepošleme potvrdenie,
s odkazom na aktiváciu registrácie!

  

Aktuálne (05.09.2018): Zmena adresy sídla spoločnosti Vážený obchodný partner!

Oznam: 05.09.2018

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že s účinnosťou od dňa 06.09.2018 spoločnosť POWER BELT pohonné mechanizmy s.r.o. zmenila svoje sídlo.

Nové sídlo spoločnosti od 06.09.2018: 

POWER BELT pohonné mechanizmy s.r.o.
Priemyselná 2
924 01 GALANTA


Všetky ostatné fakturačné údaje ostávajú nezmenené.

Prosíme Vás, aby ste 
od 06.09.2018 pri fakturácii a korešpondencii s našou spoločnosťou používali výlučne novú-vyššie uvedenú adresu

V prípade otázok či nejasností nás môžete kontaktovať na: powerbelt@powerbelt.sk, alebo na mobilných telefónnych číslach uvedených na našej webovej stránke: www.powerbelt.sk (link: www.powerbelt.sk/contact-us).  


Tešíme sa na ďalšiu vzájomnú spoluprácu !  Čítam ďalej

  

Remene pre poľnohospodárske pohony a kosačky

Presne dimenzované pohony pracujú len s remeňmi adekvátnej kvality. V pohonoch pre poľnohospodárstvo a kosačky je oproti štandardným priemyselným riešeniam veľmi dôležité, aby boli dodané správne remene pre dané účely. V prípade kosačiek odporúčame klinové remene značky Garden a pre poľnohospodárske účely od výrobcu Optibelt len kvalitu Agro Power (štandardné priemyselné remene vo všeobecnosti nie sú vhodné pre poľnohospodárske aplikácie).

Čítam ďalej