ProduktyProdukty

Registrácia firmy zo SlovenskaRegistrácia firmy zo Slovenska

Prosím, vyberte si z dvoch, nižšie uvedených spôsobov registrácie.
Typ registrácie ovplyvňuje chod webshopu.

Vážený používateľ,

Vítame Vás ne stránke spoločnosti Power Belt s.r.o. Prostredníctvom Vašej registrácie Vám bude umožnené používanie nášho webshopu cez internet. Cez webshop si môžete jednoducho pripraviť Vašu objednávku a poslať ju smerom k nám. Vedľa zoznamu produktov sú uvedné ceny pre Vás a môžete si overiť aj aktuálne skladové zásoby pomocou ikonov. V nastaveniach si môžete zadať viac fakturačných adries a adries dodávania tovaru. Máte možnosť aktivovať predošlé objednávky a poslať ich ako nové objednávky.   

Prosím, prečítajte si naše vyhlásenie o bezpečnosti údajov a podmienky objednávky resp. dodávania tovaru. Zaregistrovaním sa na našu stránku súhlasíte s obsahom vyššie uvedených dokumentov.

Naša spoločnosť zaručuje bezpečnosť Vašich firemných údajov, ktoré sa k žiadnej tretej strane nedostanú. 

Po registrácií Vám doručíme list s predmetom "Potvrdenie registrácie". V tomto liste sa nachádza link na kliknutie, cez ktorý viete potrvdiť Vašu žiadosť o registráciu. Ak sme si istý, že požiadavku o registráciu ste spustili Vy, posielame Vám e-mail so vstupnými údajmi na našu stránku. Predmetom správy bude "Identifikátory webshopu Power Belt". Tieto kroky sú potrebné pre bezpečnosť Vašich firemných údajov.

Ďakujeme Vašu registráciu!

Prosím, zadajte požadované údaje!

Webstránka

Údaje kontaktnej osoby

Fakturačné údaje spoločnosti

Prosím zadajte nasledujúci text v obrázku:

Zadanie všetkých údajov je povinné.
Na zvolenú email-vú adresu Vám prepošleme potvrdenie,
s odkazom na aktiváciu registrácie!

  

Polyuretánové priemyselné kolesá s vysokým zaťažením

Týmto Vám ponúkame do pozornosti prémiové priemyselné kolesá s vysokým zaťažením od talianskej spoločnosti Tellure Rôta (TR) s polyuretánovou obručou. Tieto kolesá sú všeobecne používané pre kontajnery, nákladné vozidlá, elektrické vysokozdvižné vozíky a plošiny, AGV vozíky s automatickým riadením na betónové alebo voskované podlahy. 
 

Čítam ďalej

  

Optibelt AGRO POWER klinové remene - tento rok ešte výhodnejšie

Pohony v poľnohospodárstve vyžadujú špeciálne remene kvôli prísnym strojárskym predpisom (prevod sily, výkon, životnosť). Preto môže výrobca na trhu uspieť len s remeňmi so špeciálnym vytvorením a konštrukciou. Kvalitné poľnohospodárske remene AGRO POWER zjednocujú 50 ročné skúsenosti spoločnosti Optibelt vo výrobe a vývoji klinových remeňov. Navyše tieto AGRO POWER remene sú teraz oproti predchádzajúcim rokom lacnejšie od Power Beltu.

Čítam ďalej