ProduktyProdukty

Registrácia firmy zo SlovenskaRegistrácia firmy zo Slovenska

Prosím, vyberte si z dvoch, nižšie uvedených spôsobov registrácie.
Typ registrácie ovplyvňuje chod webshopu.

Vážený používateľ,

Vítame Vás ne stránke spoločnosti Power Belt s.r.o. Prostredníctvom Vašej registrácie Vám bude umožnené používanie nášho webshopu cez internet. Cez webshop si môžete jednoducho pripraviť Vašu objednávku a poslať ju smerom k nám. Vedľa zoznamu produktov sú uvedné ceny pre Vás a môžete si overiť aj aktuálne skladové zásoby pomocou ikonov. V nastaveniach si môžete zadať viac fakturačných adries a adries dodávania tovaru. Máte možnosť aktivovať predošlé objednávky a poslať ich ako nové objednávky.   

Prosím, prečítajte si naše vyhlásenie o bezpečnosti údajov a podmienky objednávky resp. dodávania tovaru. Zaregistrovaním sa na našu stránku súhlasíte s obsahom vyššie uvedených dokumentov.

Naša spoločnosť zaručuje bezpečnosť Vašich firemných údajov, ktoré sa k žiadnej tretej strane nedostanú. 

Po registrácií Vám doručíme list s predmetom "Potvrdenie registrácie". V tomto liste sa nachádza link na kliknutie, cez ktorý viete potrvdiť Vašu žiadosť o registráciu. Ak sme si istý, že požiadavku o registráciu ste spustili Vy, posielame Vám e-mail so vstupnými údajmi na našu stránku. Predmetom správy bude "Identifikátory webshopu Power Belt". Tieto kroky sú potrebné pre bezpečnosť Vašich firemných údajov.

Ďakujeme Vašu registráciu!

Prosím, zadajte požadované údaje!

Webstránka

Údaje kontaktnej osoby

Fakturačné údaje spoločnosti

Zadanie všetkých údajov je povinné.
Na zvolenú email-vú adresu Vám prepošleme potvrdenie,
s odkazom na aktiváciu registrácie!

  

Prečo používať špeciálne IWIS valčekové reťaze pre tepelné vákuové baličká?

Výrobca IWIS vyvinul špeciálne reťaze s unášačmi v tvare tŕňa pre tepelné vákuové balička vhodné pre potravinársky priemysel. Ak používate uvedené reťaze, zabezpečujete dlhú životnosť a presnosť daného stroja vo výrobe tepných baliacich materiálov. V nasledujúcom článku sa viac dozviete o týchto IWIS produktoch!

Čítam ďalej

  

Prémiové samomazacie hriadeľové spojky Sapit Flex

Potrebujete kvalitnú samomazaciu hriadeľovú spojku?

Spojka Sapit Flex je výsledkom vyspelej technológie. Navrhovali ich tak, aby vyhoveli rôznym oblastiam a požiadavkám použitia.
Čitajte viac o tomto produktu!

Čítam ďalej