ProduktyProdukty

Registrácia firmy zo SlovenskaRegistrácia firmy zo Slovenska

Prosím, vyberte si z dvoch, nižšie uvedených spôsobov registrácie.
Typ registrácie ovplyvňuje chod webshopu.

Vážený používateľ,

Vítame Vás ne stránke spoločnosti Power Belt s.r.o. Prostredníctvom Vašej registrácie Vám bude umožnené používanie nášho webshopu cez internet. Cez webshop si môžete jednoducho pripraviť Vašu objednávku a poslať ju smerom k nám. Vedľa zoznamu produktov sú uvedné ceny pre Vás a môžete si overiť aj aktuálne skladové zásoby pomocou ikonov. V nastaveniach si môžete zadať viac fakturačných adries a adries dodávania tovaru. Máte možnosť aktivovať predošlé objednávky a poslať ich ako nové objednávky.   

Prosím, prečítajte si naše vyhlásenie o bezpečnosti údajov a podmienky objednávky resp. dodávania tovaru. Zaregistrovaním sa na našu stránku súhlasíte s obsahom vyššie uvedených dokumentov.

Naša spoločnosť zaručuje bezpečnosť Vašich firemných údajov, ktoré sa k žiadnej tretej strane nedostanú. 

Po registrácií Vám doručíme list s predmetom "Potvrdenie registrácie". V tomto liste sa nachádza link na kliknutie, cez ktorý viete potrvdiť Vašu žiadosť o registráciu. Ak sme si istý, že požiadavku o registráciu ste spustili Vy, posielame Vám e-mail so vstupnými údajmi na našu stránku. Predmetom správy bude "Identifikátory webshopu Power Belt". Tieto kroky sú potrebné pre bezpečnosť Vašich firemných údajov.

Ďakujeme Vašu registráciu!

Prosím, zadajte požadované údaje!

Webstránka

Údaje kontaktnej osoby

Fakturačné údaje spoločnosti

Prečítal som, rozumiem a súhlasím so Všeobecnými obchodnými podmienkami a spracovaním a uchovaním osobných údajov spoločnosťou Power Belt, ktoré budú spracované v súlade so zákonom.

Vyznačením prázdneho štvorčeka udeľujem dobrovoľný súhlas v zmysle zákona o ochrane osobných údajov spoločnosti Power Belt pohonné mechanizmy s.r.o. na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mailová adresa za účelom pravidelného zasielania newslettra. Súhlas poskytujem na obdobie 5 rokov, pokiaľ ho neodvolám alebo jeho platnosť nepredĺžim. Vyhlasujem, že ma prevádzkovateľ oboznámil s mojimi právami ustanovenými zákonom o ochrane osobných údajov.

Zadanie všetkých údajov je povinné.
Na zvolenú email-vú adresu Vám prepošleme potvrdenie,
s odkazom na aktiváciu registrácie!

  

Aké valčekové reťaze používať vo vlhkom alebo potravinárskom prostredí?

Vlhké alebo potravinárske prostredie často nedovolí, aby sme v nich používali obyčajné valčekové reťaze. Valčekové reťaze vzhľadom na ich konštrukciu zodierajú, ľudovo povedané naťahujú. Ideálnou voľbou by bola, keby sa na reťazových kolesách bežali nerezové valčekové reťaze. Avšak toto riešenie je častokrát drahé a nerezové reťaze nie sú schopné prenášať rovnaké výkony ako ich obyčajné prevedenia.

Aké alternatívné náhrady máme na výber?

Čítam ďalej

  

Ktoré zverné púzdro máte vybrať? Pomôžeme Vám!

Okrem osvedčených Spieth zverných púzdier sa oplatí pozrieť sa aj na inovatívne riešenia iných výrobcov, ktoré nemôžeme nechať bez povšimnutia.
Naša spoločnosť Vám pomôže vyznať sa v rôznych začkách.

Čítam ďalej