ProduktyProdukty

AktualityAktuality

Špeciálne riešena s trapézovými skrutkami

Špeciálne riešenia s trapézovými skrutkami
Különleges trapézorsós megoldások
Predstavujeme Vám špeciálne riešenia vedení pomocou trapézových skrutirk patentovaných spoločnosťou Bimeccanica Srl. Naša firma je pripravená ponúknuť riešenia pre pohony s trapézovými skrutkami bez vôle alebo kompletné sytémy s poháňanými maticami.
 
Produktové skupiny
Compact Simple termékcsoport
Compact Simple
Vhodný je na jednoduché úkony v špeciálne navrhovaných strojoch. Prostredníctvom neho je možné realizovať aj obojsmerné pohyby.
 
 
Compact Steel
Compact Steel
Produktová skupina obsahuje modely, ktoré umožňujú horizontálne nastavenie axiálnej vôle resp. modely poskytujúce bezpečnosť pri vertikálnom použití.
 
 
Compact Light
Compact Light
Spolu s hliníkovými alebo nerezovými skrutkami tvoria výborné riešenia pre špeciálne aplikácie, kde potrebujete prenášať malé zaťaženie pri vysokých rýchlostiach.
 
 
Excellent Steel
Excellent Steel
Táto séria sa odporúča pre aplikácie, kde sa na trapézový závit nanáša prach alebo iný vonkajší materiál a tým dôjde k predčasnému opotrebeniu skrutky či matice. Séria Excellent Steel obsahuje modely, ktoré umožňujú minimalizáciu axiálnej vôle.
 
 
Rotary nut
Rotary nut felhasználása
Rotary nut
Prevedenie s poháňanou maticou. V tomto prípade plošina vybavená bronzovou alebo nylonovou maticou na trapézovej skrutke môže byť poháňaná ručne alebo motorom. Pre pohon s motorom existuje riešenie cez ozubené alebo reťazové koleso. Rotary nut je typický prvok zdvíhacích zariadení.
 
 
Máte otázku?
Viac informácií získate na e-mail adrese: powerbelt@powerbelt.sk.

Obráťte sa na nás s dôverou!
separator
Späť na hlavnú stránku

  

Napnite to lepšie

Zariadenia Optibelt TT na báze elektromagnetických vĺn (EM) resp. podľa zrýchlenia (AC) používame na meranie napätosti remeňov v danom pohone na základe frekvencie chvenia remeňa.

Čítam ďalej

  

Zvýšte Vaše Tempo s našimi remenicami

Naša spoločnosť ponúka široké spektrum remeníc pre rôzne druhy remeňov. V našej ponuke sa nachádzajú remenice pre klinové, ozubené, drážkované alebo variátorové remene. Podľa prevedenia môžu byť predvŕtané, pre upínacie púzdro (taperbush), ale dostupné sú aj s najmodernejšími zvernými púzdrami.

Čítam ďalej