ProduktyProdukty

AktualityAktuality

Hliníkové profilové systémy

Hliníkové profilové systémy
hliníkové stavebnicové elementy
Alumínium szerkezeti rendszerek
Zo štandardizovaných prvkov hliníkových profilových systémov je možné zostaviť osobitné konštrukcie jednoúčelových strojov, rámy, ochranné kryty, pracovné stoly, vozíky, základné konštrukcie rôznorodých dopravníkových systémov či montážne linky a iné priemyselné výrobné stanice.
alu-szerkezeti-rendszerek
alu-szerkezeti-rendszerek
alu-szerkezeti-rendszerek
Hliníkové profilové systémy sú vyrábané extrudovaním zo špeciálneho hliníka. Hlavnou charakteristikou týchto konštrukcií je ľahká váha, mobilita, stabilné pevnostné ukazovatele kvôli špeciálnemu prierezu profilu. Ľahko sa ich dajú modifikovať podľa požadovaných zmien výroby či iných požiadaviek. 

Pre väčšinu všeobecne známych hliníkových profilov máme v našej ponuke celý rad stavebnicových elementov (priemyselné pätky, ručné kolesá, páky, dverné pánty...). Použitím hliníkových profilov a s nimi súvisiacich spojovacích prvkov je možné vytvoriť akúkoľvek konštrukciu alebo ich podľa požiadaviek zmeniť.
O dostupnosti vyššie uvedených produktov Nás prosím kontaktujte nA nižšie uvedenej adrese!
Máte otázku?
Viac informácií o hliníkových profiloch, príslušenstva k nim a stavebnicových elementoch získate na adrese: powerbelt@powerbelt.sk.

Obráťte sa nás s dôverou!
separator
Späť na hlavnú stránku

  

Hliníkové profilové systémy

Týmto Vám ponúkame nami distribouvané hliníkové profily a s nimi súvisiace stavebnicové elementy.
Objavte neobmedzené možnosti využitia hliníkových profilových systémov a zostavte vlastnú konštrukciu podľa Vašej predstavy!

Čítam ďalej

  

Vysokovýkonné klinové remene s aramidovým kordom pre ťažký priemysel

Nové remene Optibelt BLUE POWER s aramidovým kordom predstavujú produkty s vysokou pevnosťou v ťahu a extra silou. Sú ideálnym riešením pre ťažký priemysel v jenoduchom alebo násobnom (viac remeňov vedľa seba spojených gumou) prevedení. Používajú sa hlavne pre veľké zaťaženia (stroje pre banícky priemysel, drviče kovov a dreva; v procese spracovania rôznych druhov odpadov).

Čítam ďalej