ProduktyProdukty

AktualityAktuality

Novinky pre ochranu káblov do robotov!

Novinky pre ochranu káblov do robotov!
Új kábelvédelmi fejlesztések robotokhoz!
Ukážeme Vám dve riešenia ochrany káblov pre roboty Universal Robot. Obidve varianty sa dajú jednoducho pripevniť k robotu pomocou držiaku hadice, ktorý držý chráničku káblov. Ochrana káblov je dostupná k rozmerov 3, 5 a 10, ktorým je možné priradiť ochrannú hadicu s rozmerom 22 mm alebo 28 mm.
Fixný zberný konektor
Fix zsámolyos kivitel
Výhodou je nižšia cena, ale v tomto prípade robot má obmedzený priestor na pohyb. Fixný pripevňovací bod montovaný na UR Band nie je schopný nasledovať pohyb robota bez obmedzenia. Toto prevdenie Vám odporúčame len vtedy, ak robot nevykoná ohybné úkony alebo točiace pohyby vo väčšom oblúku. Ochranná hadica kábla je dostupná v čiernej základnej farbe.

Vnútorné rozmery hadice:
22mm a 28mm
otočný zberný konektor
Forgózsámolyos kivitel
Výhoda systému spočíva v to, že rotačný, otočný pohyb robota je odsledovaný otočným zberným konektorom. Vďaka flexibilnej ochrane káblov je možné vykonať akýkoľvek úkon. Základná farba produktu je čierna, ale dá sa to zabezpečiť aj v žltej farbe. Na oboch koncoch hadice sa nachádza kĺb a v ňom zberná matica káblov, ktorá zabezpečuje organizovanosť výstupov káblov.

Vnútorné rozmery hadice:
22mm a 28mm.
Riešenie káblov Vám ponúkame z našej centrály a vieme ich zabezpečiť až do jedného pracovného dňa od doručenia objednávky. Ak by ste mali otázky ohľadne vyššie uvedených produktov, spojte sa s naším odborníkom na adrese gabriel.mihaly@powerbelt.sk alebo na telefónnom čísle 02/446 38 144!
separator
Späť na hlavnú stránku

  

Prečo používať špeciálne IWIS valčekové reťaze pre tepelné vákuové baličká?

Výrobca IWIS vyvinul špeciálne reťaze s unášačmi v tvare tŕňa pre tepelné vákuové balička vhodné pre potravinársky priemysel. Ak používate uvedené reťaze, zabezpečujete dlhú životnosť a presnosť daného stroja vo výrobe tepných baliacich materiálov. V nasledujúcom článku sa viac dozviete o týchto IWIS produktoch!

Čítam ďalej

  

Prémiové samomazacie hriadeľové spojky Sapit Flex

Potrebujete kvalitnú samomazaciu hriadeľovú spojku?

Spojka Sapit Flex je výsledkom vyspelej technológie. Navrhovali ich tak, aby vyhoveli rôznym oblastiam a požiadavkám použitia.
Čitajte viac o tomto produktu!

Čítam ďalej